Відвідайте нас

м. Самбір
м. Стрий

Зателефонуйте нам

Моб:(073) 083-07-75
Моб:(068) 693-68-68
Тел:(0324) 41-05-10

Про нас

__________________________________________________________________________________

У нашому центрі Ви можете пройти наступні обстеження:

КТ головного мозку і черепа

Комп'ютерний томограф забезпечує можливість відстеження динаміки пошкоджень мозку і його реакцію на них за допомогою отримання точних зображень найменших змін головного мозку. Успішно застосовується лікарями при дослідженнях структурних аномалій (пухлина, гідроцефалія), крововиливів, виявленні патології кровоносних судин і переломів, переломів основи черепа, забиття мозку, гострих субдуральних (епідуральних) гематом, судинних порушень, у тому числі інсультів, травм мозку, наявності сторонніх тіл, і багато іншого.

Призначення:

КТ придаткових пазух 

Забезпечує виконання тривимірного сканування пазух носа з отриманням зображення високої якості. У процесі дослідження апарат дозволяє отримати серію тонких зрізів, внаслідок чого, побудувати тривимірну модель досліджуваної області пазух, завдяки чому ефективно виявляє відхилення і патології в розвитку або в результаті травми. Застосовується для дослідження пухлин, травм, інфекційних або запальних процесів придаткових пазух і порожнини носа, а також при плануванні лікування синуситів, етмоїдитом, гайморитів, фронтитом, при наступному контролі в процесі лікування.

Призначення:

КТ легенів

Дослідження, яке ґрунтується на пошаровому скануванні та комп'ютерної реконструкції зображень, одержуваних у ході обстеження. Забезпечує отримання чіткого зображення бронхів, легеневих судин, трахей, всіх часток і сегментів легенів і внутрішньогрудних лімфатичних вузлів.

Призначення:

КТ органів грудної клітини

Детальний пошарове рентгенівське сканування з подальшим відтворенням на комп'ютері зображень органів, а також структур грудної клітки у високій якості. Дослідження дає можливість успішно діагностувати захворювання легенів, серця, стравоходу, кровоносних судин, а також ураження м'яких тканин і органів середостіння.
Найчастіше призначають для уточнення змін у легенях та середостіння, виявлених при флюорографії або рентгенографії. Візуалізуються запальні, в тому числі гнійні процеси (пневмонія, абсцеси).

Призначення:

КТ черевної порожнини і заочеревинного простору

Застосовується для отримання точної діагностики органів і тканин черевної порожнини і заочеревинного простору. Метод діагностики дозволяє отримати пошарове зображення досліджуваної області товщиною зрізу від 0,5 до 10 мм. Застосовується для обстеження печінки, жовчного Пузиря, шлунка, нирок, наднирників, підшлункової залози, селезінки, абдомінальних лімфатичних вузлів, судин черевної порожнини.

Призначення:

КТ хребта

високоінформативний метод дослідження хребта, що забезпечує тривимірну реконструкцію зображень в різних площинах всіх хребців, хребетного каналу і спинного мозку. Метод широко використовується для обстеження шийного, грудного, поперекового, крижового відділів хребта, а також для виявлення патологічних змін хребців.

Призначення:

КТ в онкології

 Комп'ютерна томографія - це однин з найбільш універсальних та інформативних методів діагностування ракових пухлин, який є незамінним на кожному етапі медичної допомоги починаючи з діагностики і закінчуючи відстеженням ефективності лікування. Для планування найбільш ефективного променевого лікування важливо отримати точне визначення і ступінь поширення пухлинного процесу (для того щоб впливати на пухлину іонізуючим випромінюванням, необхідні її точні координати).

КТ органів малого тазу

Яаляється високоефективним методом променевої діагностики органів малого тазу, дозволяючи отримувати зображення виняткової якості в самих різних проекціях, в тому числі тривимірне моделювання, яке забезпечує одночасну оцінку всіх органів малого тазу і їх взаємодій.
Використовується для обстеження прямої кишки, сечостатевої системи, передміхурової залози, матки і придатків.

Призначення:

Комп'ютерна томографія шиї

Найбільш інформативний метод променевої діагностики, що забезпечує візуалізацію структурних змін м'яких тканин, судин а також в кісткових новоутвореннях шиї. Застосовується в нейрохірургії, оториноларингології, хірургії, онкології.
КТ шиї дозволяє дослідковувати: хребетний стовп з проходять в ньому спинним мозком, його зв'язки і суглоби, глотку і гортань, щитовидну, паращитовидні і вилочкову залози, фасції і м'язи шиї, судинну систему (загальну сонну, внутрішню і зовнішню сонну артерії і лімфатичні вузли).

Призначення:

КТ суглобів

Комп'ютерна томографія кісток і суглобів - це новітній, найбільш інформативний і чутливий метод рентгенівської діагностики, що працює на принципі різної прозорості для рентгенівських променів різних тканин організму, в тому числі, кісткової і хрящової тканин. Дозволяє виявити і оцінити ступінь патологічних змін у кістковій системі. КТ кісток і суглобів дозволяє оцінити структуру і якість кісткової і суглобової тканини черепа, хребта, тазу, кісток і суглобів рук і ніг, визначити розмір і розташування, симетричність кісткових утворень і фізіологічний отворів. Це дозволяє діагностувати гострі та хронічні захворювання кісткової системи, травми, пухлини, вторинні і системні ураження.

Призначення:

КТ кісток тазу

Сучасний і найбільш інформативний метод діагностики деформації або захворювань кісткової тканини тазу. Метод дозволяє проводити дослідження метастатичного ураження кісткової тканини, некрозу, остеопорозу кісток тазу, розвитку пухлини, наявність випоту в суглобових сумках, характеру суглобових поверхонь, вираженості запального процесу в навколишніх кістка м'яких тканинах.
Використовується в ортопедії, онкології, хірургії.

Призначення:

КТ с контрастуванням

Дослідження з введенням рентгеноконтрастної речовини забезпечує високу результатівкость при діагностиці характеристик м'яких тканин, серця, судин, проведенні комп'ютерної ангіографії артеріального, венозного русла, завдяки чому є дуже важливим методом діагностики у всіх галузях медичної практики. Є незамінним і найбільш ефективним методом вивчення лімфатичної системи, проведення віртуальної колоноскопії і детального обстеження будь-якого паренхиматозного органу або області.
 

Опубліковано  09.05.2017